Proszę czekać...

Skyrim - Hearthfire DLC

Skyrim - Hearthfire DLC

Platforma:
Cena sugerowana: 90.00 zł
Twoja cena: 27.99 zł

lub 117.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Wysyłamy oryginalny klucz aktywacyjny STEAM, w formie skanu na adres e-mail. Klucz należy aktywować na platformie STEAM i wymaga podstawowej wersji gry.Wysyłamy oryginalny klucz aktywacyjny STEAM, w formie skanu na adres e-mail. Klucz należy aktywować na platformie STEAM i wymaga podstawowej wersji gry.

 

The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna część serii cRPG stworzona przez studio Bethesda Softworks. Wracamy ponownie na kontynent Tamriel.

 

Akcja Skyrim toczy się 200 lat po wydarzeniach z Oblivion. Gracz wciela się w jednego z ostatnich bohaterów, którzy parają się profesją dovahkiina, czyli łowcy smoków. Do pewnego momentu wydawało się, że stwory te są już tylko wspomnieniem, jednak smoki powróciły, a przepowiednia zwiastuje ndaejście boga zniszczenia - Alduina. Naszym zadaniem jest walka z tymi prastarymi stworami.

Dawnguard to pierwszy DLC do gry The Elder Scrolls V: Skyrim i zapewnia od 10 do 20 godzin dodatkowej zabawy wprowadzając szereg nowych elementów. Fabuła Dawnguard skupia się na powrocie lorda wampirów, Harkona, który używając Zwojów Starszych stara się zniszczyć Słońce i sprowadzić na świat wieczną ciemność. Na jego drodze staje zakon łowców wampirów - Dawnguard. Dovahkiin, główny bohater gry, musi na jakiś czas przerwać zabijanie smoków, by wziąć udział w konflikcie po jednej ze stron.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire jest drugim po Dawnguard dodatkiem DLC do znakomitej serii cRPG produkowanej przez Bethesda Softworks. Roszerzenie nie wprowadza nowych zadań i wątków, ale skupia się wyłącznie na budowie domu i dbaniu o obowiązki rodzinne. Proces budowy domu jest dość skomplikowany i wieloetapowy. Najpierw trzeba kupić ziemię w wybranej części Skyrim. Następnie projektujemy wygląd budynku. Zbudowanie wymarzonego domu wymaga zgromadzenia sporej ilości materiałów i przerobienia ich na poszczególne elementy, takie jak gwoździe, zamki, zawiasy, etc. Możemy także zatrudnić zarządcę, który zajmie się wszystkimi etapami budowy. 

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Quad Core i5 2.6 GHz lub lepszy
Karta graficzna: GeForce GTX 260 lub lepsza
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 6 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.