Proszę czekać...

Skyrim - Dragonborn DLC

Skyrim - Dragonborn DLC

Dystrybutor: Bethesda Softworks
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 90.00 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Elder Scrolls V: Skyrim Dragonborn w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywowna platofmie STEAM. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry The Elder Scrolls V: Skyrim aktywowanej na koncie STEAM.Dragonborn to trzeci dodatek do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Jest on znacznie obszerniejszy niż jego poprzednik Heartfire. Studio Bethesda Softworks oddaje nam zupełnie nową historię wzbogaconą o nieznane dotąd lokacje oraz nowych przeciwników.

Podróżuj od wybrzeży Morrowind aż do wyspy Solstheim. Poznawaj nowe miasta, lochy i zadania, przemierzając różne lokacje nowego kraju, jak tylko staniesz się potężniejszy, łamiąc wolę swych przeciwników okrzykami zdolnymi nawet zatrzymać smoki. Twój los i los Solstheim zależy od tego, czy zmierzysz się ze swoim największym przeciwnikiem - pierwszym Dragonbornem.
 

  • Zbadaj teren poza Skyrim - opuść Skyrim i wybierz się na wyspę Solstheim. Spotkaj mroczne elfy z Raven Rock i Skaalów, jak tylko odkryjesz tajemnicę powrotu Dragonborna.
  • Zostań ostatnim Dragonbornem - wykorzystaj swoją moc przeciwko pierwszemu Dragonbornowi. Opanuj nowe zaklęcia jak Dragon Aspect - pozwalający przywołać wewnętrzną moc smoka, pozwalającą na mocne ciosy.
  • Nowe moce - odkryj mroczne siły, jak tylko przybędziesz to nowego Daedryckiego królestwa. Zbierz księgi zapomnianej wiedzy i wybierz nowe umiejętności i zdolności.
  • Nowe lochy, potwory, bronie i inne - przywdziej nowe zbroje i zaopatrz się w nowe bronie podczas swych eskapad do lochów. Walcz z groźnymi przeciwnikami.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Dual Core 2.0GHz
Karta graficzna: Direct X 9.0c + 512 MB
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 6 GB
System: Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.