Proszę czekać...

SimCity: Miasta Przyszłości DLC

SimCity: Miasta Przyszłości DLC

Dystrybutor: Maxis
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 100.00 zł
Twoja cena: 12.99 zł

lub 54.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

SimCity Miasta Przyszłości w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN. Wymaga podstawowej wersji gry SimCity aktywowanej na koncie ORIGIN.SimCity: Cities of Tomorrow to dodatek do ekonomicznej gry strategicznej - SimCity. Za jego produkcję odpowiadają autorzy podstawowej wersji – studio Maxis. Deweloper ten ma na swoim koncie takie hity jak serię The Sims i Spore. Produkcja przenosi graczy 50 lat w przyszłość, co jest równoznaczne z zupełnie nowym otoczeniem, budynkami, technologią i wyglądem.

Rozszerzenie skupia się na zapewnieniu nowych technologii, które znacznie urozmaicają zabawę. Gracze do swojej dyspozycji otrzymali szereg nowinek technologicznych, kolejne metody transportu i nie tylko. Jedną z największych zmian są mega wieże, podzielone na kilka segmentów. Każdy z nich może odpowiadać za co innego, dzięki czemu w jednej takiej konstrukcji da się umieścić pomieszczenia fabryczne, mieszkalne i nie tylko. Sprawia to, że budowanie odbywa się nie tylko na ziemi, ale także w samych budynkach.

Cities of Tomorrow udostępnia również nowe środki transportu. O ile samochody w dalszym ciągu wymagają do jazdy dróg, tak mieszkańcy mogą się przemieszczać dzięki magnetycznym pociągom. Dodatkowo w metropolii napotykamy drony pełniące różnorakie funkcje (medyczne, zaopatrzeniowe, itd.).

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
Karta graficzna: GeForce 7800
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows XP / Vista / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.