Proszę czekać...

SEVEN: The Days Long Gone

SEVEN: The Days Long Gone

Dystrybutor: Fool's Theory
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 124.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

SEVEN: The Days Long Gone w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Seven: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku.

 

Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat Seven został dotknięty apokalipsą. Gracz wciela się w postać opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei, który zostaje zesłany na więzienną wyspę Peh - miejsce, w którym splatają się ze sobą pozostałości po zaawansowanej technologicznie cywilizacji z zabobonami rodem ze średniowiecza. Peh stanie się areną spisków, odkryć i zdrad. A główny bohater zostanie postawiony przed najtrudniejszą misją w swojej karierze.

 

- Izometryczne RPG w 3D rozgrywające się w świecie, który setki lat wcześniej został dotknięty nuklearną apokalipsą.
- Sandboksowy, tętniący życiem świat Imperium Vetrall, który gracze będą mogli poznawać bez żadnych ograniczeń.
- Zachwycające, zróżnicowane lokacje. Od tajemniczych bagien, przez Mortbane – małe miasteczko na wyspie Peh, po Hallard - zaawansowaną technologicznie stolicę Imprerium Vetrall, siedzibę Imperatora Druguna.
- Różnorodność sposobów osiągnięcia celu w ramach questów.
- Poruszanie się systemem parkourowym pozwalające na swobodne omijanie przeszkód, niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, oraz zmieniające sposób postrzegania gatunku.
- Niezwykły świat, w którym przeplatają się ze sobą mroczne przesądy i zaawansowana technologia.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.