Proszę czekać...

Serious Sam 4

Serious Sam 4

Dystrybutor: Croteam
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 139.99 zł
Twoja cena: 119.99 zł

lub 503.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Serious Sam 4 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Ludzkość jest oblegana przez hordy Mentala, które panoszą się na całym świecie i pustoszą to, co pozostało po rozbitej i pokonanej cywilizacji. Ostatni opór inwazji stawiają Siły Obrony Ziemi, których awangardą jest Sam „Serious” Stone i jego ciężkozbrojny oddział specyficznych komandosów.

Croteam powraca w turbodoładowanym prequelu serii Serious Sam, która wynosi chaos na bezprecedensowe poziomy. Klasyczna formuła Serious Sama została przebudowana, a gracze otrzymają niepowstrzymany arsenał i będą musieli toczyć bitwy z niewiarygodną liczbą wrogów. Musisz wykonywać kroki w bok, okrążać przeciwników i szybko się wycofywać z koszmarnie trudnych sytuacji.

HORDY NAJEŹDŹCÓW - Kultowa obsada kosmicznych najeźdźców powraca z kilkoma wzmocnieniami! Walcz z niewiarygodną liczbą sługusów Mentala, takich jak kultowy bezgłowy kamikadze, bezgłowy rakietowiec, kleer, składak, bykołak czy khnum! Zmierz się z zupełnie nowymi wrogami i gigantycznymi potworami, takimi jak dziki przetworzony, ohydny bełtacz, potężny zelota i inni.

CHAOS WSPÓŁPRACY - Przebij się przez pełną akcji kampanię ze znajomymi w czteroosobowym sieciowym trybie współpracy! Rzuć sobie wyzwanie i zmierz się z ekscytującymi misjami głównymi i emocjonującymi zadaniami dodatkowymi na zmodyfikowanych poziomach trudności.

SYSTEM LEGIONU - Serious Sam 4 tworzy najciekawsze momenty w historii serii, korzystając z nowego systemu legionu, dzięki któremu pola bitew roją się od tysięcy wrogów!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.