Proszę czekać...

SCUM

SCUM

Dystrybutor: Gamepires
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 109.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

SCUM w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.SCUM na PC to survivalowa gra akcji przeznaczona do zabawy w multiplayerze. Za jej produkcję odpowiadają dwa studia – znane z Gas Guzzlers Extreme Gamepires oraz twórcy serii Serious Sam, ekipa Croteam. Pomagała im firma Devolver Digital, czyli jeden z popularniejszych wydawców gier niezależnych.

Akcja SCUM rozgrywa się w fikcyjnej rzeczywistości, w której ludzie żądni są mocnych wrażeń i nietypowej rozrywki. By zaspokoić potrzeby swoich widzów, stacja telewizyjna TEC1 przygotowała brutalne show zatytułowane SCUM, w którym więźniowie walczą o życie oraz przychylność sponsorów i fanów. Jego pierwszy sezon rozgrywał się na terenie zamkniętej strefy Alcatraz, jednak w drugim sezonie postanowiono dać zawodnikom większe pole do popisu, przenosząc ich zmagania na dużą wyspę Bagne de Cayenne.

Tytuł jest nietypowym survivalem, w którym gracze wcielają się w więźniów biorących udział w programie. Naszym zadaniem jest przeżycie, a by tego dokonać, musimy wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę. Te dwa elementy są kluczem do sukcesu, gdyż podczas rozgrywki trzeba troszczyć się zarówno o podstawowe rzeczy pokroju zdobywania pożywienia, jak i szkolić się w obsłudze broni, podnosić swoje umiejętności w sztukach walki czy też uczyć się hakerstwa. Dodatkową atrakcją są sponsorzy i producenci programu, którym warto się przypodobać, jeżeli chcemy długo utrzymać się przy życiu. Gdy już uda nam się ta sztuka, możemy liczyć na unikalne i cenne prezenty, a w razie śmierci na wskrzeszenie wraz z całym dobytkiem i zdobytymi zdolnościami. (www.gry-online.pl)

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.