Proszę czekać...

Saints Row The Third

Saints Row The Third

Dystrybutor: CD-Projekt
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 50.00 zł
Twoja cena: 27.99 zł

lub 117.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Saints Row The Third w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Saints Row: The Third to trzecia odsłona popularnego cyklu gier akcji, stanowiąca odpowiedź na Grand Theft Auto. Produkcję wprowadził na rynek koncern THQ.


Walka o władzę, narkotyki, strzelaniny i pościgi - rozsmakuj się w życiu króla przestępczego świata! Doskonale znani z poprzednich części „Święci” urośli w siłę i ze zwykłego gangu przekształcili się w potężną, świetnie zorganizowaną grupę przestępczą. Wiodąc huczne i pełne rozpusty życie godne największych celebrytów, gangsterzy ze Stilwater ściągnęli na siebie uwagę najgroźniejszego gangu na świecie – Syndykatu, który domaga się bezwzględnego posłuszeństwa od każdego.

Stań do walki z Syndykatem i udowodnij, że jesteś największym twardzielem w całym Stilport i pogrąż niezwyciężony dotąd Syndykat. Użyj do tego wszystkich możliwych środków: odrzutowce, broń maszynowa, sterowany atak rakietowy. Mało? Zawsze masz do dyspozycji tancerki go-go i meksykańskich zapaśników oraz ogromne zabawki z sex-shopu, którymi można ukarać niegrzecznych chłopców znacznie boleśniej niż Ci się śniło. Pokonać swych wrogów to jedno, ale poniżyć ich w sposób możliwy wyłącznie w Saints Row: The Third to już niezapomniane przeżycie. Stilport jeszcze nigdy nie widziało takiej rozwałki!

Hip-hopowa muzyka, efektowna grafika i niepowtarzalne poczucie humoru - znaki rozpoznawcze serii Saints Row powrócą w jeszcze lepszej wersji dzięki Saints Row: The Third!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Quad Core i5 3 GHz
Karta graficzna: GeForce GTX 460
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.