Proszę czekać...

Saints Row: The Third - Full Package

Saints Row: The Third - Full Package

Dystrybutor: Volition
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Saints Row: The Third - Full Package w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Full Package zawiera grę Saints Row: The Third oraz wszystkie dodatki DLC.

 

Saints Row: The Third to gra akcji stworzona przez Volition. Wcielamy się w tytułowych Świętych, którzy z gangsterów przeistoczyli się we władców metropolii. To, oczywiście, musiało przykuć uwagę innych gangsterów. Syndykat, czyli przestępcze bractwo, którego członkowie działają na całym świecie, chce udowodnić, kto tu rządzi i zmusić Świętych do złożenia mu hołdu. Cóż, nie wiedzą jeszcze, że to nie jest najlepszy pomysł. Święci zaczynają walkę o Steelport, które pod wodzą Syndykatu zamieniło się w miasto grzechu.

 

Aby rozbić Syndykat, musimy pokrzyżować ich interesy w handlu bronią, cyberprzestępczości i pornobiznesie. Gra jest pełna specyficznego humoru - możemy w niej zrzucić czołg na spadochronie, przeprowadzić nalot, namierzając za pomocą satelity gang meksykańskich zapaśników czy uzbroić się w gumowe dildo, które jest doskonałą bronią przeciwko jednostkom specjalnym wojska. Pokonanie wroga jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące, jeśli możemy go upokorzyć!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2
Karta graficzna: 320 MB VRAM - NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD3800
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 10 GB
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.