Proszę czekać...

Rocksmith 2014

Rocksmith 2014

Dystrybutor: Ubisoft Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 199.00 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Rocksmith 2014 w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Rocksmith 2014 – to ulepszona wersja hitowej gry z zeszłego roku. Ulepszona pod każdym względem. Od grafiki po ilość technik, jakich można się nauczyć. Rocksmith 2014 to kamień milowy w nauczaniu gry na gitarze. Za produkcję ponownie odpowiada francuska firma Ubisoft.

W tym wydaniu oferujemy też 40 nowych klasycznych rockowych utworów.
Rocksmith obserwuje Twoje postępy i dostosowuje się aktywnie do Twoich umiejętności. Wraz z programem uczysz się grać poszczególne nuty, a następnie całe akordy z całej listy legendarnych rockowych utworów.
Jeśli nie chcemy grać samotnie Rocksmith stworzy wirtualny zespół, który zagra razem z nami dostosowując się do tego co i jak gramy.

Rocksmith uczy nas gry na gitarze przedstawiając w formie wizualnej poszczególne nuty jako konkretne miejsca na gryfie instrumentu. Program śledzi postępy gracza i aktywnie utrudnia lub ułatwia ćwiczenia tak, aby w końcowej fazie gracz mógł zagrać utwór bez żadnych pomocy wizualnych z towarzyszeniem generowanej przez program sekcji rytmicznej. W ramach nauki program zawiera szereg filmów instruktażowych, samouczek podstaw gitary i stroik elektroniczny.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.66GHz
Karta graficzna: Nvidia GT 240 / ATI Radeon HD 5670
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 12 GB
System: Windows Vista/7/8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.