Proszę czekać...

Rocket League

Rocket League

Dystrybutor: Psyonix
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Rocket League w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Podobnie, jak w piłce nożnej, tak i w Rocket League bierzemy udział w kolejnych meczach rozgrywanych na boiskach z dwiema bramkami, a nasze zadanie polega na umieszczeniu futbolówki w bramce przeciwnika. Tym razem jednak po arenach nie biegają ludzie, lecz jeżdżą futurystyczne samochody (maksymalnie cztery w jednym zespole) wyposażone w dopalacze.

 

Docelowym trybem zabawy w Rocket League jest zabawa z innymi użytkownikami za pośrednictwem sieci lub na podzielonym ekranie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zmierzyć się ze sztuczną inteligencją, czy to w pojedynczych meczach, czy też w trybie sezonu.

 

Rocket League to gra, w której próżno tu szukać również zasad fair-play, bowiem spotkania rozgrywane są w tzw. "klatkach", więc nie ma mowy o autach, rzutach rożnych czy rzutach karnych – piłka cały czas znajduje się w grze. Mecze trwają pięć minut, a gdy po tym czasie wynik jest remisowy, następuje dogrywka na zasadzie złotego gola (kto strzeli, ten wygrywa).

 

Za wygrywanie kolejnych spotkań otrzymujemy punkty doświadczenia. Gra oferuje możliwość awansowania na kolejne poziomy i odblokowywanie nowych aren i rozmaitych dodatków. Wszystkie zdobyte pojazdy czy gadżety mają charakter kosmetyczny i nie dają żadnej przewagi w trakcie zabawy. Gracze mogą dowolnie modyfikować wygląd zewnętrzny swojego pojazdu za pomocą dostępnych przedmiotów (np. flagi państw).

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.