Proszę czekać...

Roblox Gift Card 200 Robux

Roblox Gift Card 200 Robux

Dystrybutor: Roblox
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 19.99 zł
Twoja cena: 18.49 zł

lub 77.66 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Roblox Gift Card 200 Robux w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Roblox.Roblox jest platformą umożliwiającą tworzenie własnych gier i dzielenie się nimi z całą społecznością. W Roblox przejmujemy kontrolę nad samodzielnie zaprojektowanym awatarem. W jego skórze przemierzamy interaktywne światy autorstwa innych graczy bądź takie, które stworzyliśmy samodzielnie, korzystając z programu Roblox Studio.

Możliwości stojące przed domorosłymi projektantami są szerokie – możemy bowiem zarówno modelować mapy od podstaw, wypełniając je rozmaitymi atrakcjami, jak i programować ich elementy w języku Lua. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by poświęcić się tworzeniu dzieł mniejszej skali pokroju akcesoriów, narzędzi czy ubrań. Produkcja pozwala również na spieniężenie swojej twórczości – środkiem płatniczym jest wirtualna waluta zwana Robux, którą można zdobyć zarówno poprzez mikrotransakcje, jak i sprzedając swoje dzieła czy też otrzymując jej regularne dostawy po dołączeniu do tak zwanego Klubu Budowniczych.

Poza tym w trakcie zabawy gracze mogą wchodzić w interakcję ze sobą dzięki zintegrowanemu czatowi. Warto odnotować, że nad przebiegiem zabawy czuwa moderacja dbająca o bezpieczeństwo.

Galeria
Kategoria wiekowa

Zaloguj się, żeby dodać opinie.