Proszę czekać...

Rise of Industry

Rise of Industry

Dystrybutor: Dapper Penguin Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 109.99 zł
Twoja cena: 84.99 zł

lub 356.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Rise of Industry w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Rise of Industry pozwala nam się wcielić w rolę początkującego biznesmena. To od nas zależy, czy nasza firma wyrośnie na potentata w branży logistyki, przemysłu, rolnictwa lub górnictwa, czy też wyjdzie na prowadzenie w każdej z tych dziedzin; to ostatnie będzie jednak wymagać przede wszystkim odpowiedniego nakładu środków finansowych i doskonałej orientacji w prawach, jakimi rządzi się rynek.

 

W wydanym na platformie PC Rise of Industry akcję ukazano w widoku izometrycznym. Zabawa toczy się na rozległych mapach, a podstawowym elementem rozgrywki jest wznoszenie budynków i tworzenie linii transportowych; wydobywane przez nas surowce muszą być dostarczone (łodzią, pociągiem lub samochodem ciężarowym) do fabryk produkujących rozmaite dobra, z kolei gotowe produkty (których mamy do dyspozycji ponad setkę) muszą jakoś trafić do sklepów.

 

Z uwagi na fakt, że poszczególne terytoria są generowane proceduralnie, każde z nich oferuje odmienne wyzwania – mowa nie tylko o zasobach naturalnych występujących jedynie w określonych miejscach, lecz także o konieczności drążenia tuneli pod wzniesieniami czy budowy mostów nad rzekami. Istotną rolę odgrywa też stawianie budynków w takich miejscach, by jak najlepiej wykorzystać możliwości oferowane przez konkretny biom. Na tym jednak nie koniec, gdyż po piętach nieustannie depcze nam konkurencja – jej obecność można jednak wykorzystać, wchodząc w układy przynoszące obopólne korzyści (aczkolwiek zazwyczaj wymaga to wykazania się znajomością technik PR-owych i marketingowych). Sukces zapewnia również elastyczność, gdyż rynek rządzi się swoimi prawami – gracz musi między innymi dbać o ochronę środowiska (na co często naciskają sąsiednie metropolie, z którymi warto utrzymywać przyjazne stosunki) oraz stawiać czoła losowym, często tragicznym w skutkach wydarzeniom. (gry-online.pl)

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.