Proszę czekać...

Resident Evil 6

Resident Evil 6

Dystrybutor: Cenega
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Resident Evil 6 w ofercie na keye.pl Klucze należy aktywować na platformie STEAM.Resident Evil 6 to kolejna odsłona serii survival horrorów. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Capcom.


Mija 10 lat od incydentu w Raccoon City. Prezydent USA zdecydował się ujawnić prawdę o tamtych zdarzeniach wierząc, że pomoże to w zahamowaniu aktywności bioterrorystów. W rezultacie sam zostaje zaatakowany i poddany mutacji, całkowicie się przeobrażając. Atakowi nie jest w stanie zapobiec Leon S. Kennedy, przyjaciel prezydenta i ocalały z Raccoon City, który w efekcie będzie musiał stanąć przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. W tym samym czasie pracownik Bioterrorism Security Assessment Alliance (BSAA) Chris Redfield, przybywa do Chin - kraju, który również stał się celem ataków. Zakrojone na szeroką skalę akcje bioterrorystów pokazują, że żadne państwo nie jest w stanie obronić się przed ich atakami i sprawiają, że światową populację ogarnia strach i poczucie braku nadziei.

W Resident Evil 6, po raz pierwszy w historii serii, kierujemy losami zarówno Leona jak i Chrisa, którzy razem stawiają czoła temu bezprecedensowemu zagrożeniu na skalę globalną. Pomagać im będą postacie odgrywające większą bądź mniejszą rolę, każda z unikalnymi odczuciami na temat dramatycznych wydarzeń, które mają miejsce.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Quad Core 2.7 GHz
Karta graficzna: GeForce GTX 560
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 16 GB
System: Windows XP(SP3)/Vista/7/8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.