Proszę czekać...

Resident Evil 3

Resident Evil 3

Dystrybutor: Capcom
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Resident Evil 3 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W Resident Evil 3, członek S.T.A.R.S. Jill Valentine, jedna z najbardziej znanych bohaterek gier, ucieka z miasta pochłoniętego przez zombie i inne przerażające stworzenia. Resident Evil 3, oparty na silniku RE firmy Capcom, wykorzystuje zmodernizowaną rozgrywkę, aby połączyć akcję z klasycznym survival horrorem w rozdzielczości HD.

Wstrząsające doświadczenia Jill w Resident Evil 3 odbywają się w koszmarnych godzinach poprzedzających wydarzenia w Resident Evil 2 i zaraz po nich, rzucając nowe światło na sytuację mieszkańców Raccoon City. Każda nadzieja na ucieczkę zostaje odcięta przez inną gwiazdę z serii Resident Evil: ogromną Broń Bioorganiczną - Nemezis. Ta brutalna, ale inteligentna bestia wykorzystuje arsenał broni o dużej mocy, aby bezkrytycznie wyeliminować wszelkich ocalałych członków S.T.A.R.S. w mieście - jego ostatecznym celem była Jill.

- Odświeżenie jednej z ulubionych gier fanów - ten wysoce wyczekiwany tytuł unowocześnia klasyczny, ulubiony tytuł fanów 20 lat po oryginalnej grze.
- Z bliska i osobiście - kamera zza ramienia i zmodernizowany schemat sterowania stanowią idealną aktualizuję horroru z 1999 roku, wciągając graczy w każde mrożące krew w żyłach spotkanie i wywołując dreszczyk przerażenia podczas poruszania się po ruinach Racoon City.
- Inna strona Raccoon City - poznaj inną perspektywę koszmarnego wybuchu wirusa w mieście, broni biologicznej opracowanej przez Umbrella Corporation. Wstrząsająca walka Jill o przetrwanie zabiera ją od pierwszych chwil wybuchu i pokrywa się z wydarzeniami przedstawionymi w uznanym, najlepiej sprzedającym się Resident Evil 2, zanim dotarł do dramatycznego zakończenia sagi o Raccoon City.
- Intensywna akcja i klasyczny survival horror - przejdź mrożące krew w żyłach walki, które zwiększają intensywność horroru definiującego gatunek. Pełną emocji eksplorację uzupełniają porywające łamigłówki, które pokochali fani.
- Mrożące krew w żyłach napięcie - RE Engine tworzy fotorealistyczną apokaliptyczną scenerię, w której groteskowe zombie, przerażające stworzenia i uparty prześladowca czekają w każdym ciemnym kącie. Silnik RE Engine napędza portfolio uznanych gier, takich jak Resident Evil 2, Devil May Cry 5 i Resident Evil 7 biohazard.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.