Proszę czekać...

Resident Evil 2

Resident Evil 2

Dystrybutor: Capcom
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Resident Evil 2 Remake w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Kultowy Resident Evil 2 powraca! Wydany pierwotnie w 1998 roku, stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier z gatunku survival horror, przypieczętowując pozycję serii na rynku. Teraz Resident Evil 2 powraca w nowej, jeszcze lepszej formie, na komputery PC i konsole najnowszej generacji! Gra została całkowicie przebudowana, tak, aby jeszcze lepiej oddać atmosferę ciągłego zagrożenia i niesamowite widoki Raccoon City. Dołącz do Leona Kennedy’ego i Claire Redfield i przetrwaj w niegościnnym, pełnym przerażających zombie mieście.


- Nowe spojrzenie na klasykę – Resident Evil 2 przywraca blask drugiej odsłonie kultowej serii, wprowadzając zmiany, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze bardziej emocjonująca!
- Inna perspektywa – w Resident Evil 2 twórcy zmienili perspektywę na rzut zza ramienia bohatera, co pozwoli graczom mocniej zżyć się z bohaterami i poczuć ich przerażenie rozgrywającymi się wydarzeniami.
- Piękna jak nigdy dotąd – zastosowany w grze nowoczesny silnik RE Engine zapewni graczom fantastyczną oprawę graficzną w rozdzielczości nawet do 4k, fantastyczne oświetlenie lokacji i wiarygodną animację postaci.
- Dwoje bohaterów – poznaj historię z dwóch różnych perspektyw. Grając jako Leon lub Claire, doświadczysz innych emocji, a nacisk położony zostanie na różne elementy rozgrywki. Resident Evil 2 zawiera ponadto dodatkowe misje, jeszcze bardziej przybliżające postacie głównych bohaterów.
- Prawdziwy horror – Resident Evil 2 pozostaje wierne swojemu pierwowzorowi, wymagając od gracza nie tylko celnego oka, ale też bardzo mocnych nerwów i umiejętności logicznego myślenia przy rozwiązywaniu zagadek. Tutaj każdy pocisk jest na wagę złota, a frontalny atak nie wchodzi w grę!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel® Core™ i5-4460 / AMD FX™-6300
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 760 / AMD Radeon™ R7 260x / 2GB Video RAM
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 30 GB
System: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.