Proszę czekać...

Remember Me EU

Remember Me EU

Dystrybutor: Capcom
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 160.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Remember Me w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie STEAM.Remember Me to zręcznościowa gra akcji stworzona przez studio Dontnod Entertainment z Paryża.

Remember Me to przygodowa gra akcji w perspektywie trzeciej osoby, w której gracze wcielają się w Nilin, byłą elitarną łowczynię pamięci, posiadającą umiejętność włamywania się do ludzkich umysłów, wykradania i modyfikowania ich wspomnień. Władze, obawiając się jej wiedzy i umiejętności aresztują Nilin i czyszczą jej pamięć. Po ucieczce z więzienia Nilin podejmuje próbę odzyskania tożsamości. Poszukiwanie własnej przeszłości czyni z niej cel dla ludzi odpowiedzialnych za stworzenie inwigilowanego społeczeństwa.

Osobiste wspomnienia mogą teraz zostać zapisane cyfrowo, być kupowane, sprzedawane i wymieniane. Konsekwencją dynamicznego rozwoju sieci społecznych na początku XXI wieku jest utrata resztek prywatności i intymności. Obywatele zaakceptowali ten stały monitoring społeczeństwa w zamian za komfort jaki może zapewnić tylko technologia. Ta zupełnie nowa branża gospodarki skupiająca się na handlu wspomnieniami daje garstce ludzi olbrzymia władzę nad resztą społeczeństwa.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel CoreTM2 Duo 2.4
Karta graficzna: GeForce 8800GTS
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 9 GB
System: Windows Vista/7/8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.