Proszę czekać...

Regalia: Of Men and Monarchs

Regalia: Of Men and Monarchs

Dystrybutor: Pixelated Milk
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Regalia: Of Men and Monarchs w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Twoja historia zaczyna się w dość nieoczekiwany sposób, bo kto by się spodziewał, że w spadku po swoim ojcu otrzymasz... odległe, bajkowe królestwo? Niestety tuż po przybyciu okazuje się, że jest ono potwornie zadłużone i teraz to ty musisz się z tym uporać.

 

Królestwo Ascalii pilnie potrzebuje pomocy. Nie tylko brakuje złota w królewskim skarbcu, ale i cała kraina jest w nieładzie. Delikatnie mówiąc. Aby przywrócić swojej rodzinie pełnię chwały, trzeba się nieźle napracować. Korzystaj z dyplomacji i z rozwagą zarządzaj miastem, a odniesiesz sukces!

 

W Regalia: Of Men and Monarchs zwiedzisz bajkową krainę, poznasz fabułę pełną zwrotów akcji i nauczysz się rządzić swoim królestwem. Weźmiesz udział w turowych bitwach, w których zmierzysz się z szerokim wachlarzem potworów i rzezimieszków, aby zapewnić swojemu królestwu bezpieczeństwo. Przemierzysz aż 6 różnorodnych krain pełnych misji gwarantujących ponad 30 godzin zabawy - poznaj bliżej swoich towarzyszy i zawieraj przyjaźnie, a zostaniesz wynagrodzony.

 

CECHY GRY

  • Polska gra RPG, która odniosła sukces na Kickstarterze!
  • Ponad 20 unikalnych postaci, które możesz poznać, polubić i włączyć do drużyny. Dbaj o wzajemne relacje i stwórz drużynę ekscentrycznych cudaków.
  • 6 zróżnicowanych regionów do przemierzenia, w których znajdziesz bitwy, przygody, potężnych przeciwników - i nie tylko.
  • Wszystko, czego trzeba do bycia dobrym królem: zarządzanie miastem, dyplomacja, ekspedycje.
  • Bezpretensjonalna historia pełna humoru, w której nie brakuje epickości.
  • Wiele powodów, by zagrać więcej niż raz: nie odkryjesz wszystkiego, co przygotowaliśmy podczas jednego przejścia.
  • Możliwość tworzenia potężnych broni i przedmiotów.
  • Przepiękna oprawa graficzna z ręcznie rysowanymi tłami 2D.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.