Proszę czekać...

Quantum Break

Quantum Break

Dystrybutor: Remedy Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Quantum Break w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Quantum Break to najnowsza przygodowa gra akcji wprost ze studia Remedy, twórców takich gier jak „Alan Wake”, czy „Max Payne”. Główny bohater gry - Jack Joyce - musi stanąć do walki z potężną korporacją, ktorej nieudane eksperymenty doprowadziły do załamania czasu. W wyniku tego zdarzenia, Jack posiadł cenną zdolność manipulowania czasem, która okaże się najlepszą bronią w walce o przetrwanie.

  • Połączenie serialu i gry. Quantum Break to ciekawe połączenie gry oraz wstawek filmowych z udziałem żywych aktorów kinowych i serialowych, takich jak Shawn Ashmore („X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, „Frozen”), Aidan Gillen („Gra o tron”) oraz Lance Reddick („Fringe: Na granicy światów”). Wybory dokonane w trakcie gry będą miały realny wpływ na fabułę filmowych przerywników.
  • Manipulowanie czasem. To najważniejsza umiejętność głównego bohatera, dzięki której może radzić sobie nie tylko z przeciwnikami, ale także naturalnymi przeszkodami czekającymi na niego w świecie gry.
  • Wciągająca fabuła. Pełna zwrotów akcji i ciekawych wyborów stawianych przed graczem.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5-4460, 2.70GHz lub AMD FX-6300
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260x
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 68 GB
System: Windows 7 - 64 bit
Inne: DirectX: Wersja 11

Zaloguj się, żeby dodać opinie.