Proszę czekać...

Project Wingman

Project Wingman

Dystrybutor: Sector D2
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 56.99 zł

lub 239.36 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Project Wingman w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Project Wingman to zręcznościowa gra lotnicza będąca debiutancką produkcją studia Sector D2. Wydaniem tytułu zajęło się Humble Games. Akcja przedstawiona w Project Wingman osadzona została w alternatywnej rzeczywistości, w której Ziemia pogrążona jest w globalnym konflikcie. Gracz wciela się w pilota biorącego udział w walkach, trafiając przy tym w kolejne rejony świata.

Project Wingman ma charakter czysto zręcznościowy, podobny do tego z serii Ace Combat, przez co w nie znalazły się w nim mechaniki charakterystyczne dla symulacji. Gracz zasiada za sterami jednego dostępnych modeli samolotów i toczy walki z wrogimi oddziałami (wśród nich zalazły się także silniejsze jednostki pełniące rolę bossów). W czasie tych starć wykorzystuje on różnorodne uzbrojenie, które zamontować można na myśliwcu.

Trzonem rozgrywki w Project Wingman jest tzw. Conquest Mode. W tym trybie gracz trafia na podzielony na sektory obszar. Jego zadaniem jest odbicie całego terenu z rąk wroga. Kwestie techniczne Project Wingman oferuje realistyczną i bardzo szczegółową oprawę graficzną. Każdy z występujących w grze regionów świata został wiernie odwzorowany. Dodatkowo tytuł oferuje opcjonalne wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości – Valve Index, HTC Vive i Oculus Rift. (Źródło: www.gry-online.pl)

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.