Proszę czekać...

Project CARS

Project CARS

Dystrybutor: Slightly Mad Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Project CARS w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Project CARS to prawdziwa przygoda dla kierowców! Project CARS to gra nadzorowana, testowana i zatwierdzona przez społeczność fanów gier wyścigowych i prawdziwych kierowców. Oto kolejna generacja symulacji wyścigowych i prawdziwe połączenie entuzjazmu fanów z doświadczeniem producentów.

 

Zatop się w świecie gry jak nigdy dotąd, podziwiaj doskonałą grafikę i realistyczny model jazdy, dzięki którym czujesz się jak na prawdziwej drodze. Stwórz swojego kierowcę, wybierz dyscyplinę w dynamicznym trybie kariery i napisz własną historię w niepowtarzalnym sieciowym trybie dla wielu osób.

 

Project CARS zawiera najwięcej tras ze wszystkich gier wyścigowych, jakie pojawiły się ostatnio, może pochwalić się niesamowitym dynamicznym systemem pory dnia oraz warunków pogodowych, a także funkcjonalnościami tuningu i pit stopów. Do tego obsługa Oculus Rift i rozdzielczość Ultra HD 12K - Project CARS powoduje, że konkurenci zostają w tyle!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400 / 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
Karta graficzna: GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 5770
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 25 GB
System: Windows Vista

Zaloguj się, żeby dodać opinie.