Proszę czekać...

Prey

Prey

Dystrybutor: Arkane Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 189.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Prey w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Prey jest pierwszoosobowym thrillerem akcji w klimatach science-fiction. Za stworzenie produkcji odpowiada Arkane Studios mające w swoim dorobku bestsellerową serię Dishonored.

 

Głównym bohaterem Prey jest pierwszy człowiek posiadający moce obcych. Morgan Yu, bo tak ma na imię, budzi się w 2032 roku na pokładzie opustoszałej stacji kosmicznej Talos I, która orbituje wokół Księżyca. Jego zadaniem jest utrzymanie się przy życiu za wszelką cenę – nie będzie to łatwe, bowiem wszędzie aż roi się od wrogo nastawionych mieszkańców przestrzeni kosmicznej, którzy zrobią wszystko, by zabić naszego protagonistę.

 

Prey nie tylko pozwala na eksplorację Talosa I, ale także odkrywanie kolejnych tajemnic tego miejsca. Podczas rozgrywki gracze dowiedzą się także znacznie więcej na temat wydarzeń z przeszłości. Chcąc dotrzeć do kolejnych pomieszczeń statku kosmicznego należy odpowiednio korzystać z posiadanych zdolności i tworzyć nowe przedmioty, by móc stawić napotkanym zagrożeniom (mowa zarówno o przeciwnikach, jak i licznych przeszkodach).

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.