Proszę czekać...

Portal Bundle

Portal Bundle

Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Portal Bundle w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Bundle zawiera Portal oraz Portal 2.

 

Portal to nietypowa pierwszo-osobowa gra logiczna firmy Valve. Jej akcja rozgrywa się na terenie tajemniczych laboratoriów Aperture Science i charakteryzuje się wysoce nowatorskim podejściem do rozgrywki, dzięki któremu gracze spędzą całe godziny na tej wyjątkowej zabawie. Grę zaprojektowano z myślą o całkowitej zmianie podejścia, sposobu interakcji i oceny środowiska gry; można to porównać do wpływu Działa Grawitacyjnego z gry Half-Life 2, które otworzyło zupełnie nowe możliwości wykorzystywania przedmiotów w określonych sytuacjach. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie fizycznych łamigłówek i zadań poprzez otwieranie portali, które pozwalają przenosić w przestrzeni przedmioty i samą postać gracza.

 

Portal 2 to unikalna platformowa, logiczna gra akcji w widokiem w pierwszej osobie. GlaDOS ponownie przetestuje zdolności kreatywnego myślenia, spostrzegawczość i pomysłowość gracza. Korzystaj z oryginalnego działa portalowego, by przechodzić kolejne poziomy będące wynikiem chorej wyobraźni głównego komputera w grze – DlaDOS'a.

Fabularnie gra kontynuuje wątek z pierwszej części. Gracz budzi się w laboratorium Aperture Science Labs i wydarzenia zaczynają się dziać bardzo szybko. Wkrótce jesteś świadkiem przebudzenia Twojego głównego przeciwnika – GlaDOS'a. Jego jedynym marzeniem jest spędzić z Tobą setki lat i w bardzo wyszukany sposób zadawać Ci ból ... aż do śmierci. A później zostaniesz wskrzeszony i znowu to samo. Chyba, że zdołasz przebrnąć przez wszystkie zagadki i ponownie go zniszczyć.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 1.7 GHz - Pentium 4 / Athlon XP 1700+
Karta graficzna: 256 MB VRAM - GeForce 7300 GS / Radeon Xpress 1100
Pamięć RAM: 512 MB RAM
Hdd: 8 GB
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.