Proszę czekać...

Police Tactics: Imperio

Police Tactics: Imperio

Dystrybutor: CyberphobX Ltd.
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Police Tactics: Imperio w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Police Tactics: Imperio to realistyczna strategia czasu rzeczywistego, opracowana przez studio CyberphobX Ltd. i astragon Entertainment GmbH.

 

W grze Police Tactics: Imperio wcielasz się w postać Harveya Crofta i obejmujesz wakujące stanowisko komendanta policji. Twoim zadaniem jest dopilnować przestrzegania prawa i porządku w Newport Falls. Koordynuj działania pojazdów i personelu miejskiego komisariatu, by powstrzymać przestępców. Dopilnuj, aby żadna zbrodnia nie pozostała bez kary i doprowadź do skazania sprawców! Jesteś pierwszą linią obrony w walce z przestępczością. Musisz stawić czoło kryminalnemu półświatkowi i aresztować jego przywódcę, zanim będzie za późno. Gromadź i badaj różne materiały dowodowe, chroń miasto przed zalewem przestępczości, wykorzystaj pełny potencjał jednostek policyjnych, a także szkol i wysyłaj w teren śledczych, jednostki specjalne, oficerów policji oraz detektywów. Zarządzaj kwaterą główną i skutecznie wykorzystaj budżet, by zapewnić miastu najwyższej jakości siły policyjne i jednostki do walki z zagrożeniami. 

 

Wraz z kolejnymi sukcesami w walce z przestępczością zorganizowaną będziesz brać na siebie coraz większą odpowiedzialność i odblokowywać nowe obszary, jednostki i udoskonalenia. Rozwiązuj pasjonujące sprawy, prowadź śledztwa w sprawie przestępstw i zapobiegaj codziennym wykroczeniom. Czy potrafisz dokończyć dzieło życia swojego ojca i raz na zawsze zniszczyć organizację Imperio? 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Quad-Core Processor Intel Core i5 3 GHz
Karta graficzna: DirectX 11 / 1 GB VRAM (GeForce GTX 700 series | ATI Radeon HD 79xx)
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 3 GB
System: Windows 7/8/10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.