Proszę czekać...

Plants vs Zombies Battle for Neighborville

Plants vs Zombies Battle for Neighborville

Dystrybutor: PopCap
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Witaj w Neighborville – oazie spokoju, gdzie wiecznie zielony konflikt między tymi, co nie mają mózgów, i tymi, co mają korzenie, już zaczyna kiełkować! Obojętnie, czy chwycisz za widły, czy schowasz głowę w piasek, nie jesteś mu w stanie zapobiec. Czas skopać parę ogródków! Rośliny i zombie rozpoczynają walkę o każdy skrawek Neighborville.

Modyfikuj postacie przed bitwą - Przyczyń się do rozkwitu konfliktu między roślinami i zombie razem z 20 klasami w pełni modyfikowalnych postaci (łącznie z klasą drużynową dla każdej z grup). Korzystaj z wyjątkowych umiejętności postaci i doświadczaj dreszczyku emocji, walcząc w sześciu trybach PvP, gdzie czeka na ciebie całkiem nowa arena.

Zagarnij każdy skrawek Neighborville - Napięcie pomiędzy wrogimi siłami objęło trzy dodatkowe regiony oraz tryb PvE. Skompletuj trzyosobową drużynę w Szałowym Parku i odbij Zdziwaczały Las, Urwistą Górę i Centrum Miasta! Grunt to rozwój!

Graj z przyjaciółmi we wszystkich trybach - Połącz siły w lokalnej grze na podzielonym ekranie (podzielony ekran wyłącznie na konsolach) w każdym trybie. Razem z maksymalnie trzema innymi graczami rusz do bitwy, swobodnie eksplorując kolejne regiony, lub dołącz do rywalizacji online i zmierz się z maksymalnie 24 graczami w gigantycznej sąsiedzkiej rozróbie.

UWAGA! Lokalny tryb współpracy na podzielonym ekranie dostępny wyłącznie na konsolach :(

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.