Proszę czekać...

Planet Zoo

Planet Zoo

Dystrybutor: Frontier Developments
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 42.99 zł

lub 180.56 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Planet Zoo w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Planet Zoo jest strategią ekonomiczną, w której zajmujemy się prowadzeniem ogrodu zoologicznego. Produkcja może być uznana za kontynuację wydanego w 2016 Planet Coaster (choć odróżnia się od niego tematyką – w tamtym tytule prowadziliśmy park rozrywki, a nie zoo). Za jej stworzenie i wydanie odpowiada studio Frontier Developments (znane także z symulatora kosmicznego Elite: Dangerous, serii RollerCoaster Tycoon i gry Jurassic World Evolution).

W Planet Zoo naszym zadaniem jest sprawne prowadzenie ogrodu zoologicznego. Konieczne jest dostosowywanie poszczególnych wybiegów do potrzeb danego zwierzęcia (opisanych przez rozbudowany zestaw statystyk). Decydujemy m.in. o ukształtowaniu terenu, dbamy o właściwą roślinność, schronienie, a także o wrażenia gości (poprzez dobór odpowiednich budynków, a także projektu oraz wystroju parku). Konieczne jest również branie pod uwagę kondycji finansowej prowadzonego przez nas zoo.

W grze znaleźć można szeroką gamę zwierząt takich jak słonie, wilki, niedźwiedzie, lwy, hipopotamy czy żyrafy. Brakuje za to mieszkańców mórz i zwierzaków, które nadawałyby się do minizoo. Każde stworzenie posiada odmienne potrzeby, zachowania, a nawet własny charakter. Niemal wszystkie nasze decyzje, nawet tak błahe jak układ krzaków, mogą mieć znaczenie dla samopoczucia i kondycji naszych podopiecznych. Realistyczne odwzorowanie zwierząt jest jedną z najważniejszych cech Planet Zoo – stworzenia myślą, czują i zachowują się bardzo podobnie do swoich odpowiedników z prawdziwego świata. To oznacza także, że niestety zdarza im się umierać ze starości. (Źródło: www.gry-online.pl)

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.