Proszę czekać...

Pizza Connection 3

Pizza Connection 3

Dystrybutor: Gentlymad Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 109.99 zł
Twoja cena: 28.99 zł

lub 121.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Pizza Connection 3 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Mamma mia… Długo oczekiwana przez fanów na całym świecie najnowsza odsłona kultowej serii „Pizza Connection” powraca na komputery osobiste pełna smaku i z podwójnym serem. Zróbcie taką pizzę, której nikt się nie oprze! Trzecia cześć wprowadza też mnóstwo świeżych dodatków do swojego już mocno ekonomicznego smaku. Czekać na was będzie wymagająca kampania, w której zaczniecie jako prosty piekarz z Rzymu, a skończyć możecie będąc prawdziwym światowym potentatem.

 

- Nikt jeszcze nie stworzył waszej wymarzonej pizzy? Wegańska? Wegetariańska? A może mięsna z podwójnym bekonem? Twórz własne kompozycje smaków korzystając z 75 składników dostępnych w legendarnym Kreatorze Pizzy.
- W 12 misjach kampanii dla pojedynczego gracza przejdziecie krok po kroku drogą od prostego kucharza do pana i władcy w pizzowym imperium.
- Od Sydney, przez Berlin, aż po Waszyngton: Podbijajcie podniebienia mieszkańców światowych stolic i odkrywajcie nowe smaki.
- Dostosowujcie swoje restauracje wedle własnego uznania. Układ pomieszczeń, meble, personel, wystrój. Aranżujcie jak tylko sobie wymarzycie.
- Analizujcie rynek, wdrażajcie drobiazgowe strategie marketingowe, by jak najskuteczniej dotrzeć do swoich potencjalnych klientów.
- Pozbywajcie się konkurencji, korzystając z najostrzejszych składników z sabotażem i przekupstwem na czele.
- Tryb wolnej gry oferuje alternatywę dla dynamicznej kampanii. Samodzielnie możecie dostosowywać szeroki zakres parametrów, jak na przykład: początkowy budżet, liczba mieszkańców, konkurenci i wiele więcej

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.