Proszę czekać...

Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire

Dystrybutor: Obsidian Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 179.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Pillars of Eternity II: Deadfire w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Pillars of Eternity powraca! Obsypany nagrodami cRPG, duchowy spadkobierca takich hitów, jak Baldur’s Gate, Icewind Dale czy Planescape: Torment – Pillars of Eternity 2: Deadfire to kwintesencja tego, co najlepsze w gatunku gier fabularnych. Wyrusz w pościg za zbuntowanym bóstwem, przemierzając lądy i morza. Zostań kapitanem własnego statku, zarządzaj załogą i przemierzaj pełny niebezpieczeństw Archipelag Martwego Ognia. Nowy system rozwoju postaci pozwoli Ci na jeszcze mocniejsze zanurzenie się w rewelacyjnej opowieści, a także budowanie głębokich relacji z napotkanymi bohaterami niezależnymi. Uważaj na swoje czyny, gdyż świat dynamicznie dostosuje się do podejmowanych przez ciebie decyzji, a wybory moralne w pełnym odcieni szarości świecie odcisną się piętnem na twojej drużynie.

 

- Własny okręt – zarządzaj dowodzoną przez siebie załogą i zadbaj o ulepszenia okrętu, by przetrwać wrogi ostrzał, nie pozwolić na abordaż, a także… nie stać się ofiarą buntu na pokładzie!

- Twoja własna ścieżka – skorzystaj z bogatego edytora postaci, wybierz jedną z licznych klas i podklas, by wykreować dokładnie takie alter ego, jakie odpowiada twojemu stylowi gry.

- Towarzysze – skomponuj swoją drużynę z 7 dostępnych towarzyszy, wśród których znajdziesz starych znajomych, jak i zupełnie nowe postacie. Śledź ich wzajemne relacje i zadbaj o to, by wspólny cel drużyny zawsze był na pierwszym miejscu. A jeśli zapragniesz czegoś nowego, stwórz towarzyszy podróży samodzielnie!

- Graj dalej – kontynuuj rozgrywkę rozpoczętą w pierwszej części Pillars of Eternity dzięki systemowi importu postaci. Możesz też stworzyć bohatera od zera i użyć kreatora, by symulować dokonane wcześniej wybory!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 11
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 45 GB
System: Windows Vista 64-bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.