Proszę czekać...

Phantom Doctrine

Phantom Doctrine

Dystrybutor: CreativeForge Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 144.99 zł
Twoja cena: 114.99 zł

lub 482.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Phantom Doctrine w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Phantom Doctrine to osadzona w czasach zimnej wojny szpiegowska strategia turowa. Czerpiąca z wielu różnych źródeł gra jest pełna wymyślnych intryg rodem z klasycznych filmów szpiegowskich, a gracz przenosi się do tajemniczego, przesiąkniętego paranoją świata spisków, tajnych operacji i działań kontrwywiadowczych.

 

Wcielasz się w rolę dowódcy tajnej organizacji o nazwie Liga. Musisz zapobiec globalnemu spiskowi, który ma na celu skłócenie ze sobą światowych liderów i wzniecenie konfliktu między państwami. Tajne misje, poufne dokumenty i wrodzy agenci naprowadzą Cię na ślad podłej intrygi. Czas ucieka! Tylko Ty możesz ocalić świat przed niewyobrażalną katastrofą.

 

- Rozbudowana kampania dla jednego gracza: ponad 40 godzin rozgrywki w trybie dla jednego gracza. W ciekawej, porywającej historii przewijają się historyczne wydarzenia i postaci. Poznasz przerażającą rzeczywistość zimnej wojny z nieznanej dotąd strony.
- Walka turowa następnej generacji: niespotykana swoboda ruchów i działań, w tym zmienne tryby Nadzoru oraz zorientowana na ataku umiejętność Wyłom.
- Ogromne pole walki: rozmieszczaj jednostki we wszystkich zakątkach świata, aby wzywać pomoc w trakcie akcji. Pamiętaj tylko, że wróg też może wezwać posiłki, użyć ciężkiego uzbrojenia, a nawet poprosić o wsparcie lotnicze. Nie przychodź z nożem na strzelaninę.
- Pozostań w cieniu, korzystając z zaawansowanego trybu skradania: tajne operacje można wykonać z użyciem broni z tłumikiem, dokonując bezgłośnych eliminacji i korzystając z najnowocześniejszych technologii ery zimnej wojny.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965 (64bit)
Karta graficzna: GeForce GTX 550 Ti / Intel HD 620 / Radeon HD 5770
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 35 GB
System: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.