Proszę czekać...

Pathfinder: Kingmaker

Pathfinder: Kingmaker

Dystrybutor: Owlcat Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Pathfinder: Kingmaker w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Pathfinder: Kingmaker zabiera graczy w podróż do klasycznego świata fantasy. Krainę Stolen Lands przemierzamy, kontrolując grupę dzielnych wojaków – oprócz głównej osi fabularnej, w toku przygody gracz ma możliwość poznania indywidualnych historii poszczególnych członków zespołu. Zadaniem, jakie przed nim stoi, jest zbudowanie królestwa, które następnie należy chronić przed atakami ze strony nieprzyjaciół lub fantastycznych istot zamieszkujących dzicz. Jest to pierwsza izometryczna gra RPG osadzona w świecie fantasy Pathfindera.

 

- FABUŁA Z NIESAMOWITYMI POSTACIAMI - Przeżyj niezwykłą przygodę u boku niesamowitych kompanów, każdy z własną historią i decyzjami. Pokochacie i znienawidzicie ich za to, kim są.
- WŁASNY BOHATER - Dostosuj swoją postać i towarzyszy, korzystając z wielu opcji dostępnych w Pathfinder, aby stworzyć idealną drużynę, która pozwoli pokonać nieprzezwyciężone wyzwania.
- KRÓLESTWO - Stwórz swoje królestwo w Skradzionych Krainach, zdobądź nowe terytoria i buduj miasta. Bądź mądrym władcą lub bezwzględnym tyranem.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.