Proszę czekać...

Overwatch

Overwatch

Dystrybutor: Blizzard Entertainment
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 184.99 zł

lub 776.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Overwatch w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Battle.net EU.Overwatch to dynamiczna strzelanka, w której drużyny bohaterów walczą ze sobą w świecie ogarniętym konfliktem.

Walcz o lepsze jutro - Żołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy.W obliczu globalnego konfliktu powołano do życia międzynarodową grupę do zadań specjalnych, złożoną z bohaterów, którzy połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Nazywała się... Overwatch. Bohaterowie ci położyli kres konfliktowi i w kolejnych dziesięcioleciach przyczynili się do utrzymania pokoju. Overwatch dała początek epoce badań, innowacji oraz wielkich odkryć. Jednak po wielu latach wpływy organizacji znacznie osłabły i została ona ostatecznie rozwiązana.

Wybierz bohatera - W Overwatch spotkasz całą plejadę barwnych bohaterów, począwszy od podróżującej w czasie awanturniczki, poprzez uzbrojonego w młot rakietowy i zakutego w zbroję wojownika, po uduchowionego mnicha-robota. Każdy ze śmiałków reprezentuje inny styl rozgrywki, a kluczem do rozwinięcia pełnego potencjału, jakim dysponują, jest poznanie ich wyjątkowych umiejętności. Nie znajdziesz tu dwóch podobnych do siebie postaci.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel® Core™ i3 lub AMD Phenom™ X3 8650
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 4850, lub Intel® HD Graphics 4400
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 30 GB
System: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (najnowszy Service Pack)
Inne: Internet: Połączenie szerokopasmowe, Rozdzielczość: Minimum 1024 x 768

Zaloguj się, żeby dodać opinie.