Proszę czekać...

Overcooked

Overcooked

Dystrybutor: Ghost Town Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Overcooked w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Overcooked to szalona kanapowa gra kooperacyjna o gotowaniu dla 1-4 graczy. Działając jako drużyna, ty i pozostali kucharze musicie przygotować, ugotować i podać wiele pysznych zamówień zanim rozzłoszczeni klienci wybiegną obrażeni. Naostrzcie swoje noże i oczyśćcie fartuchy, bo łyżka dziegciu i beczkę miodu zepsuje, a gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść w tych zwariowanych kuchniach!

 

Cebulowe Królestwo jest zagrożone i tylko najbardziej wyrafinowane gotowanie może je uratować! W Overcooked gracze muszą poradzić sobie w wielu okrutnych i niezwykłych kuchniach dążąc do zostania mistrzami kucharskimi zdolnymi pokonać pradawne jadalne zło, które nawiedza krainę.

 

Graj samemu lub weź udział w klasycznej, chaotycznej rozgrywce kanapowej dla maksymalnie czterech graczy w trybach współpracy i rywalizacji. Będziesz musiał ugotować wiele różnych potraw i współpracować z innymi, by stać się wspólnie najbardziej efektywną i najlepszą drużyną!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.