Proszę czekać...

Outriders

Outriders

Dystrybutor: People Can Fly
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 149.99 zł

lub 629.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Outriders w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.OUTRIDERS to kooperacyjna strzelanina RPG dla 1–3 graczy, osadzona w oryginalnym, mrocznym i desperackim uniwersum SF.

Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału.

Połączenie dynamicznej strzelaniny z potężnymi mocami i stale rosnącym arsenałem dziwnych broni oraz sprzętu zapewni w grze OUTRIDERS wiele godzin rozgrywki, prosto od twórców najlepszych strzelanek ze studia People Can Fly.

INTENSYWNOŚĆ STRZELANKI, GŁĘBIA RPG - OUTRIDERS to hybryda gatunkowa, która łączy krwawą walkę przy użyciu broni i potężnych mocy z rozbudowanymi systemami RPG.

DYNAMICZNA ROZGRYWKA W KOOPERACJI DLA 1–3 GRACZY - Graj w pojedynkę lub zaproś maksymalnie dwóch znajomych do trybu kooperacji, gdzie gracze mogą dołączyć w dowolnej chwili, by stawić czoła zagrożeniom hiperwyewoluowanej planety.

CZTERY UNIKALNE KLASY - Stwórz i modyfikuj własnego Outridera. Wybierz jedną z czterech dostępnych klas z unikalnymi zdolnościami, by znaleźć własny styl gry.

ZBIERAJ SPRZĘT I PRZYSTOSOWUJ SIĘ - Personalizuj i ulepszaj swojego Ouridera dzięki niezliczonym przedmiotom, modyfikowalnym broniom oraz sprzętowi, i wyrusz w nieznane.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.