Proszę czekać...

Oriental Empires

Oriental Empires

Dystrybutor: Shining Pixel Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 109.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Oriental Empires w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Wkrocz do świata starożytnego Orientu. Przejmij kontrolę nad osadą lub plemieniem u zarania chińskiej historii i przemień je w wielkie imperium. Dbaj o swoje państwo, twórz gigantyczne miasta, gromadź potężne armie i tocz imponujące wojny. Rozwijaj technologię, kulturę i religię, aby stworzyć jedną z najwspanialszych cywilizacji w dziejach. Cała akcja rozgrywa się na spektakularnej mapie, na której ożywają chińskie góry, lasy równiny i pustynie. Przybliż widok, aby przeprowadzić inspekcję wojsk i przyjrzeć się pracy chłopów lub oddal go, aby zarządzać strategią. Zaplanuj bitwę, zakończ turę i zobacz, jak armie wykonują twoje rozkazy podczas rozgrywających się na mapie potyczek, w których uczestniczą setki żołnierzy.

- Zacznij rozgrywkę jako pojedynczy lud lub plemię posiadające skromną osadę, zacznij powiększać swoje imperium i rozwijaj swoją kulturę, aby wszyscy rywale uznali cię w końcu za Syna Nieba i władcę świata.
- Nakłoń pozostałe frakcje do uznania twoich roszczeń siłą lub dyplomacją.
- Zagraj jako jedna z 24 różnych frakcji posiadających własne silne i słabe strony.
- Rozległa, wspaniale renderowana mapa wiernie oddająca krajobrazy Chin i Mongolii.
- Olbrzymie bitwy, w których mogą uczestniczyć tysiące żołnierzy, przedstawiane ze szczegółami bezpośrednio na mapie gry. Podziwiaj, jak wyszkolone armie oraz ich wsparcie idą w bój zgodnie z rozkazami i w wyznaczonych formacjach.
- W pełni animowane modele 3D, w tym modele piechoty, kawalerii, rydwanów, artylerii i floty wojennej. Każdy żołnierz ma wyjątkową twarz i ubranie.
- Płynne przybliżenie na wielką skalę pozwala przyjrzeć się światu gry lub oddalić widok, aby rozplanować strategię.
- Powiększaj osady, wznosząc budynki i rozwijając okoliczne tereny, twórz targi i porty, aby umożliwić handel drogą morską i lądową.
- Rozbudowane drzewko technologii uwzględniające postępy technologiczne, kulturowe, filozoficzne i religijne.
- Na wynik twoich starań o dominację wpłynie wiele czynników, takich jak przywódcy, oblężenia, niepokoje społeczne, powstania oraz współczynniki władzy i kultury.
- Jako Cesarz wydawaj edykty i dekrety oraz ustanawiaj prawa, aby znaleźć równowagę sił i przejść do wspaniałej nowej ery, której technologie i oddziały zmienią rozgrywkę!
- Podbijaj ramię w ramię z sojusznikami lub wbij im nóż w plecy. W wieloosobowym trybie dla maksymalnie 15 graczy wszystkie chwyty są dozwolone.
- Dołącz do oficjalnego kanału Discord, aby znaleźć nowych sojuszników do rozgrywek wieloosobowych oraz otrzymywać najnowsze porady: https://discord.gg/6Kgnk5z

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.