Proszę czekać...

Octopath Traveler II

Octopath Traveler II

Dystrybutor: Square Enix
Język:


Region: GLOBAL
Platforma:
Cena sugerowana: 279.99 zł
Twoja cena: 179.99 zł

lub 755.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Octopath Traveler II w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Druga część zapoczątkowanej w 2018 roku serii jRPG-ów. W Octopath Traveler II trafiamy do steampunkowej krainy Solistia, którą przemierzamy w skórze jednej z ośmiu postaci. Gra zachowuje wszystkie cechy i elementy pierwowzoru, a także wprowadza szereg nowości.

Octopath Traveler II zabiera nas w podróż do steampunkowego uniwersum, a dokładnie – do krainy Solistia, która rozciąga się na dwa kontynenty przedzielone morzem. Do tego tętniącego życiem świata, któremu postęp cywilizacyjny zapewniają silniki parowe, trafiamy w skórze jednej z ośmiu postaci. Bohaterowie i bohaterki pochodzą z różnych regionów i warstw społecznych Solistii, posiadają unikalne specjalizacje i talenty oraz kierują się odmiennymi motywacjami.

Zabawę w Octopath Traveler II rozpoczynamy od wyboru jednej z ośmiu postaci. Mowa o wojowniczce Hikari, tancerce Agnei, kupcu Partitio, uczonym Osvaldzie, złodziejce Throne, kleryku Temenosie, łowczyni Ochette oraz aptekarce Castti. Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak rzucić się w wir przygód, które wiodą nas przez różnorodne zakątki Solistii. Przemierzając krainę, poznajemy jej mieszkańców, spotykamy pozostałych bohaterów, którzy dołączają do naszej drużyny, a także realizujemy różnorodne zadania. W grze nie zabrakło tak zwanych Path Actions, które wyróżniają serię na tle innych przedstawicieli gatunku. Specjalizacja każdego z herosów zapewnia mu rozmaite umiejętności, które może wykorzystywać na różnorodne sposoby. Na przykład Hikari potrafi wyzywać ludzi na pojedynki oraz przekupywać rozmówców, by w ten sposób zyskać dostęp do cennych informacji, z kolei Agnea może rekrutować napotkane postacie i przyzywać je na pole walki. Co ciekawe, tym razem możliwość korzystania z Path Actions determinuje pora dnia; niemniej, gra nie zmusza nas do czekania, pozwalając nam w razie potrzeby szybko zmienić ją ręcznie.
 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.