Proszę czekać...

Norton Antivirus Basic (1 PC / 1 rok)

Norton Antivirus Basic (1 PC / 1 rok)

Dystrybutor: Norton
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 47.99 zł

lub 201.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Norton Antivirus Basic (1 urządzenie / 1 rok) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie.Program Norton AntiVirus Basic zapewnia całodobowe monitorowanie i korzysta z globalnej sieci zabezpieczeń, wykrywając i eliminując nawet całkiem nowe zagrożenia. W przypadku bezpieczeństwa online nie warto bowiem używać przestarzałych rozwiązań. Dodatkowo nie musisz już oglądać irytujących reklam wyświetlanych w bezpłatnym oprogramowaniu.

 

Dzięki programowi Norton AntiVirus Basic możesz bez obaw przechowywać na komputerze dużą kolekcję zdjęć, muzyki, plików i dokumentów finansowych. Automatyczne aktualizacje w tle dają pewność, że masz dostęp do najnowszych funkcji ochrony komputera i cennych plików.

 

Ochrona przed wirusami to sedno naszych działań. Oryginalne oprogramowanie antywirusowe Norton powstało w 1989 roku. Ponad ćwierć wieku później nadal wyznaczamy standardy w zakresie szybkości i wydajności programów zabezpieczających. Tylko oprogramowanie Norton zdobyło aż 37 nagród redakcji czasopisma PC Magazine — to więcej niż w przypadku jakiejkolwiek innej firmy.

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.