Proszę czekać...

NieR Replicant ver.1.22474487139...

NieR Replicant ver.1.22474487139...

Dystrybutor: Square Enix
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 149.99 zł

lub 629.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

NieR Replicant ver.1.22474487139... w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Steam.NieR Replicant ver.1.22474487139... to odświeżona wersja gry NieR Replicant, która w 2010 roku została wydana jedynie w Japonii.

Odkryj jedyną w swoim rodzaju historię, poprzedzającą wydarzenia z uznanej przez krytyków gry NieR:Automata. Teraz dzięki nowoczesnej aktualizacji możesz cieszyć się przepięknie odświeżoną szatą graficzną, fascynującą fabułą i nie tylko!

Protagonistą jest miły, młody mężczyzna, mieszkający w odległej wiosce. Aby ocalić swoją siostrę Yonah, która zapadła na śmiertelną chorobę – Black Scrawl, bohater wraz z dziwną, gadającą księgą – Grimoire Weiss, wyrusza w podróż w poszukiwaniu zapieczętowanych wersów.

Poznaj historię NieR Replicant po raz pierwszy pokazywaną na Zachodzie oczami bohatera, który wciela się w rolę brata.

Za produkcję odpowiedzialni są twórcy przeboju NieR:Automata – reżyser YOKO TARO (Drakengard / NieR:Automata), kompozytor Keiichi Okabe (TEKKEN / Drakengard / NieR:Automata oraz producent Yosuke Saito (DRAGON QUEST X / NieR:Automata).

- Odkryj prawdę, skrywaną przez świat NieRa i bądź gotowy zakwestionować wszystko w tej mrocznej, pełnej zwrotów akcji opowieści.
- Podróżuj z jedyną w swoim rodzaju grupą sprzymierzeńców – przez zrujnowany świat, nękany chorobą i przerażającymi koszmarami.
- Wsłuchaj się w hipnotyzującą ścieżkę dźwiękową, na nowo nagraną przez kompozytora gry NieR:Automata – Keiichiego Okabego
- Staw czoła przerażającym wrogom przy pomocy mieszanki szermierki i potężnej magii.
- Modyfikuj magię, umiejętności oraz bronie swojej postaci z wykorzystaniem mocy Słów.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.