Proszę czekać...

Ni no Kuni - Wrath of the White Witch Remastered

Ni no Kuni - Wrath of the White Witch Remastered

Dystrybutor: LEVEL-5
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Ni no Kuni - Wrath of the White Witch Remastered w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Ruszaj z powrotem do innego świata w Ni no Kuni: Wrath of the White Witch™ Remastered. Klasyczna opowieść od LEVEL-5 powraca lepsza niż kiedykolwiek, z odświeżoną grafiką i lepszą wydajnością. Dołącz do Olivera, który wyrusza na wyprawę w świecie zamieszkałym przez nowych przyjaciół i zaciekłych wrogów. Jego celem jest wskrzeszenie matki po tragicznym wypadku.

Ta czarująca opowieść przedstawiona jest poprzez animacje zaprojektowane i zrealizowane przez legendarne Studio Ghibli, a muzykę skomponował słynny Joe Hisashi. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch™ łączy przepiękną animowaną grafikę, mistrzowską fabułę i przepiękną ścieżkę dźwiękową, tworząc przygodę role-playing, jakiej jeszcze nie było.

- Odświeżona szata graficzna – Lepsza rozdzielczość oraz poprawiona wydajność gry.
- Produkcja na najwyższym poziomie – Najlepsze cechy gatunku RPG od studia LEVEL-5 w połączeniu ze światowej klasy animacją od Studia Ghibli, przy muzyce skomponowanej przez utalentowanego kompozytora Joe Hisaishi
- Urzekająca historia – Fascynująca, lecz tragiczna opowieść opowiedziana za pomocą animacji, stworzonej przez Studio Ghibli z podwójnym, angielskim i japońskim, dubbingiem do wyboru.
- Mistrzostwo gatunku RPG – Bogata mieszanka doskonale zaprojektowanych elementów RPG, tuzinów przepięknych lokacji, setek potworów do pokonania oraz szeregu zadań i sekretów do odkrycia.
- Dynamiczna walka – Swobodnie zmieniaj kontrolę nad postaciami oraz sojusznikami w ekscytującym systemie walki, który łączy klasyczną walkę turową z pojedynkami w czasie rzeczywistym.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.