Proszę czekać...

Need for Speed The Run

Need for Speed The Run

Dystrybutor: Electronic Arts
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 129.00 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Need For Speed: THE RUN w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Need for Speed to jedna z najbardziej znanych serii gier wyścigowych w historii rozrywki elektronicznej.

Need for Speed: The Run to kolejna odsłona doskonale znanej serii gier wyścigowych. Ta część kładze większych nacisk na aspekt zręcznościowy i gwarantuje dużą porcję adrenaliny. Za produkcję odpowiada oczywiście studio EA Games.

Trzy tysiące mil zabójczej drogi łączącej San Francisco i Nowy Jork. Żadnych ograniczeń. Żadnych zasad. I nikogo, kto stanąłby po twojej stronie. Jack, uzbrojony jedynie w odwagę i wrodzony talent, musi stawić czoła największym sławom wyścigowego podziemia - najbardziej bezwzględnym kierowcom, jacy kiedykolwiek znaleźli się na tej trasie. Jego umiejętności zostaną brutalnie sprawdzone przez zatłoczone ulice wielkich miast, oblodzone górskie przełęcze i zdradzieckie kaniony. Poszukiwany przez policję i ścigany przez ludzi pragnących jego śmierci, Jack bierze udział w wyścigu, którego stawką jest przetrwanie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: ATI Radeon 4870 512 MB
Pamięć RAM: 3 GB
Hdd: 18 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.