Proszę czekać...

Need for Speed PL

Need for Speed PL

Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Need for Speed w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Need For Speed nadjeżdrza z wielkim szumem! Najnowsza odsłona najpopularniejszej gry wyscigowej podąża w naszą stronę wprost od studia EA.

 

Szalone pościgi, dobrze przygotowana fizyk smochodowa, powalająca grafika i mnóstwo opcji modyfikacji samochodu to tylko niektóre z zalet kryjących się pod tytułem Need For Speed.
Drogi stoją przed tobą otworem, a każdy centymetr Ventura Bay należy do ciebie – wszystko to pośród miejskiego krajobrazu, gdzie ulice ożywają dopiero nocą.
Podróżując po obszarze dwukrotnie większym od tego, znanego z gry Need For Speed Rivals, odkryjesz tętniący życiem otwarty świat, który nigdy nie zasypia.
Wybierz jeden z pięciu sposobów gry: Prędkość, Styl, Tuning, Ekipa i Bezprawie. Połącz je wszystkie i przeżyj emocje, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Rozpędź się jak szaleniec, pokonuj zakręty kontrolowanymi poślizgami w swoim podrasowanym aucie i w towarzystwie przyjaciół wykiwaj siedzących wam na ogonie gliniarzy.

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.