Proszę czekać...

Necropolis - Brutal Edition

Necropolis - Brutal Edition

Dystrybutor: Harebrained Schemes
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Necropolis - Brutal Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Necropolis: Brutal Edition to specjalne wydanie gry roguelike Necropolis, zawierające nowego, grywalnego bohatera (The Brute), nową lokację (The Black Forest) oraz mnóstwo nowych przeciwników, broni, zbroi, pułapek, eliksirów, zwojów i usprawnień w postaci klarowniejszych opisów czy lepszego balansu.

 

Necropolis to dynamiczna, wciągająca i hardcorowa produkcja, łącząca cechy trzecioosobowych gier akcji i eksplorowanie lochów w stylu roguelike. W grze przenosimy się do mrocznego świata, gdzie musimy zmierzyć się z hordami demonów, by poznać tajemnice szalonego maga Abraxisa. W starciu z potworami przydadzą się zarówno klasyczne bronie, takie jak topór czy miecz, jak i mroczne moce czy antyczne runy.

 

Produkcja adresowana jest zarówno do samotnych wilków, jak i tych lubiących współpracę - wspólnie w grze może bawić się do 4 osób. Każde rozpoczęcie rozgrywki od nowa pozwala zapuścić się do nowo wygenerowanych labiryntów pełnych zabójczych pułapek. W tej grze ginie się często, lecz zdobywana wiedza, a także coraz potężniejsze umiejętności i ulepszenia sprawiają, że w każdej kolejnej próbie coraz bardziej zbliżamy się do wyjścia.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.