Proszę czekać...

NBA 2K18

NBA 2K18

Dystrybutor: 2K
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 139.99 zł

lub 587.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

NBA 2K18 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Przyszłość trybów kariery w grach sportowych właśnie nadeszła i pozwala ci grać tak, jak zechcesz. Przeżyj karierę w NBA, ruszaj na boiska The Playground Park, dołącz do drużyny Pro-Am albo odkryj sklepy i zaułki zupełnie nowego, otwartego sąsiedztwa. Do tego nowe ulepszenia zawodnika MyPLAYER, nowe systemy umów sponsorskich, największa obsada w historii (w tym zawodnicy NBA) i wiele więcej.

 

Nadrzędna metagra, nagradzająca użytkowników za ulepszanie ogólnych statystyk MyPLAYER, niezależnie od tego, w którym trybie grają. Zawiera zunifikowany system odznak w Pro-Am, Park i podróży po NBA w MyCAREER – twoje atrybuty, animacje i odznaki łączą się i definiują twój styl gry w drodze do oceny ogólnej 99. Stwórz takiego zawodnika MyPLAYER, jakiego chcesz – możesz zeskanować twarz poprzez aplikację mobilną MyNBA2K18 albo stworzyć własnego gracza, korzystając z domyślnych opcji. Dostępnych jest teraz znacznie więcej fryzur, a masa ciała i wzrost są bardziej realistyczne, aby twój zawodnik MyPLAYER wyglądał dokładnie tak, jak chcesz.

 

Nowy system animacji ruchu gwarantuje nowy poziom realizmu. Teraz drybling oraz ruch bez piłki nie są już warunkowane animacjami. Ta przełomowa technologia dynamicznie tworzy animacje, aby dostarczyć najlepszą rozgrywkę, jaka tylko jest możliwa. Masz teraz całkowitą kontrolę. Wykorzystaj ulepszony wskaźnik rzutu do kosza – zawiera on liczne punkty informacyjne, aby lepiej wymierzyć czas oddania rzutu.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 805 @ 2.50 GHz
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / ATI® Radeon™ HD 7770 1GB
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 70 GB
System: Windows 7 x64 / Windows 8.1 x64 / Windows 10 x64

Zaloguj się, żeby dodać opinie.