Proszę czekać...

Napoleon: Total War

Napoleon: Total War

Dystrybutor: The Creative Assembly
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 19.99 zł
Twoja cena: 37.99 zł

lub 159.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Napoleon: Total War w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Napoleon: Total War to gra łącząca cechy strategii turowych i strategii czasu rzeczywistego, stworzona przez studio The Creative Assembly. Gracze przenoszą się do XVIII i XIX wieku, by wcielić się w Napoleona Bonaparte lub jego przeciwników.

 

Napoleon: Total War oferuje trzy fabularne kampanie poświęcone karierze słynnego generała: Włochy, Egipt i Opanowanie Europy. Dostępna jest także Kampania Koalicji, w której jako Wielka Brytania, Rosja, Prusy lub Austria staramy się pokonać Napoleona. Zadanie polega na podbiciu określonej liczby terytoriów - po spełnieniu warunków zwycięstwa nie trzeba czekać na zakończenie kampanii.

 

W grze przyjdzie nam walczyć zarówno na lądzie, jak i na morzu. Podobnie jak w innych częściach serii Total War, rozgrywka dzieli się na część, w której zarządzamy włościami w trybie turowym (wznosimy budynki, przeprowadzamy badania, wysyłamy szpiegów, przemieszczamy wojska itp.) oraz bitwy, rozgrywane w czasie rzeczywistym na trójwymiarowych mapach (których wynik można również uzyskać automatycznie). O wyniku bitwy mogą decydować takie czynniki, jak morale żołnierzy, a gorąco lub mróz mogą spowodować śmierć naszych wojaków.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: 256 MB VRAM - Nvidia GeForce 8800
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 21 GB
System: Windows XP SP2 / Vista

Zaloguj się, żeby dodać opinie.