Proszę czekać...

Napoleon: Total War Collection

Napoleon: Total War Collection

Dystrybutor: The Creative Assembly
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Napoleon: Total War Collection w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Napoleon: Total War Collection zawiera:

  • Napoleon: Total War
  • Napoleon: Total War - Coalition Pack DLC
  • Napoleon: Total War - Heroes of The Napoleonic Wars DLC
  • Napoleon: Total War - Imperial Eagle Pack DLC
  • Napoleon: Total War - Peninsular Campaign DLC

 

Napoleon: Total War to gra łącząca cechy strategii turowych i strategii czasu rzeczywistego, stworzona przez studio The Creative Assembly. Gracze przenoszą się do XVIII i XIX wieku, by wcielić się w Napoleona Bonaparte lub jego przeciwników.

 

Napoleon: Total War oferuje trzy fabularne kampanie poświęcone karierze słynnego generała: Włochy, Egipt i Opanowanie Europy. Dostępna jest także Kampania Koalicji, w której jako Wielka Brytania, Rosja, Prusy lub Austria staramy się pokonać Napoleona. Zadanie polega na podbiciu określonej liczby terytoriów - po spełnieniu warunków zwycięstwa nie trzeba czekać na zakończenie kampanii.

 

W grze przyjdzie nam walczyć zarówno na lądzie, jak i na morzu. Podobnie jak w innych częściach serii Total War, rozgrywka dzieli się na część, w której zarządzamy włościami w trybie turowym (wznosimy budynki, przeprowadzamy badania, wysyłamy szpiegów, przemieszczamy wojska itp.) oraz bitwy, rozgrywane w czasie rzeczywistym na trójwymiarowych mapach (których wynik można również uzyskać automatycznie). O wyniku bitwy mogą decydować takie czynniki, jak morale żołnierzy, a gorąco lub mróz mogą spowodować śmierć naszych wojaków.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.3 GHz CPU
Karta graficzna: 256 MB
Pamięć RAM: 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM Vista/ Windows 7
Hdd: 21 GB
System: Windows Vista / XP / Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.