Proszę czekać...

Motorsport Manager

Motorsport Manager

Dystrybutor: Playsport Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Motorsport Manager w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Przestań wyłącznie oglądać. Zostań menedżerem teamu i zacznij wygrywać! Motorsport Manager jest szczegółowo odwzorowaną grą menedżerską na najwyższym poziomie skierowaną do fanów motoryzacji. Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie kierowców, budowanie bolidów i podejmowanie wielu decyzji w czasie grand prix. Zanurz się w dynamiczny świat sportów motorowych!

 

Wydanie zawierać będzie wszystkie dodatki DLC, które ukazały się do tej pory oraz najnowszy dodatek, który został ogłoszony dzisiaj – wprowadzający wyścigi GT. Dodatek ten ukaże się 22 lutego i wzbogaci grę Motorsport Manager o pełne emocji zarządzanie zespołem biorącym udział w tego typu wyścigach. Gracze będą mogli rywalizować w dwóch seriach - będącym swego rodzaju sprawdzianem umiejętności GT Challenger Series oraz prestiżowym International GT Championship. W obu seriach zostaną wprowadzone nowe drużyny, kierowcy i zespoły.

 

Cechy gry:

  • Zbuduj zespół: Każdy kierowca ma swoje unikalne cechy, które wpływają na jego dyspozycję. Jakim okażesz się menedżerem – otoczysz sportowców przyjacielską atmosferą czy wprowadzisz ostry rygor?
  • Opanuj technologię: Zbuduj nowy bolid od podstaw, a następnie wynajduj nowe technologie, które zaowocują maszyną doskonałą. Sam możesz decydować o szczegółowych udoskonaleniach lub polegać na rekomendacji zespołu.
  • Wygraj wyścig: Ustal strategię testową, na rundę kwalifikacyjną i na dzień wyścigu. Zmieniaj taktykę zależnie od postępów na torze i reaguj na zmienne warunki pogodowe. Skorzystasz z wcześniejszego zjazdu do pit stopu czy będziesz ryzykował, aby nie stracić pozycji.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.