Proszę czekać...

Moto Racer 4 Deluxe

Moto Racer 4 Deluxe

Dystrybutor: Artefacts Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Moto Racer 4 Deluxe w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Zawiera grę Moto Racer 4 oraz Season Pass i dodatki.Moto Racer 4 oddaje do dyspozycji graczów możliwość wzięcia udziału w wyścigach motocrossowych i szosowych. Twórcy postarali się o zróżnicowanie maszyn, wśród których znajdziemy zarówno superbike''i, jak i motocykle terenowe. Poza licznymi trybami dla pojedynczego użytkownika nie mogło tutaj zabraknąć także rozgrywki wieloosobowej, która dostępna jest przez internet lub na podzielonym ekranie.

 

Model jazdy w Moto Racer 4 jest zręcznościowy, dzięki czemu do zabawy mogą przystąpić także nowicjusze, którzy w mig opanują podstawowe założenia rozgrywki. Gra stawia nacisk na dynamiczną i efektowną rozgrywkę, dlatego też na porządku dziennym mamy tutaj do czynienia z powietrznymi akrobacjami, a jadąc po ziemi możemy chociażby kopać swoich rywali, by utrudnić im panowanie nad motocyklem.

 

Moto Racer 4 bazuje na silniku Unreal Engine, dzięki któremu oprawa graficzna jest bardzo szczegółowa, a gra prezentuje się najlepiej z dotychczasowych odsłon cyklu Moto Racer.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.