Proszę czekać...

Mortal Kombat X Premium Edition

Mortal Kombat X Premium Edition

Dystrybutor: NetherRealm Studios, High Voltage Software
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 32.99 zł

lub 138.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Mortal Kombat X Premium Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Zawiera grę oraz DLC Kombat Pack.Mortal Kombat X to bijatyka stworzona przez Nether Realm Studios, mające na swym koncie także dziewiątą, udaną odsłonę serii. Wydawcą gry jest Warner Bros. Interactive Entertainment.

 

Mortal Kombat X pozwala wcielić się w rozmaitych wojowników, wśród których znaleźli się zarówno znani fanom bohaterowie - Scorpion, Sub-Zero, Raiden i Kano - jak też zupełnie nowe postacie (Ferra/Torr, D''Vorah, Kotal Kahn i Cassie Cage). Gra oferuje możliwość wzięcia udziału w widowiskowych, brutalnych bijatykach, w trybie single-player lub w trybie wieloosobowym przed jednym ekranem lub przez sieć. Choć najważniejsze są potyczki między bohaterami, w grze nie zabrakło warstwy fabularnej.

 

Podczas walki każdy wojownik może używać jednego z trzech zestawów umiejętności, które wybieramy przed wejściem na arenę - przykładowo, Scorpion może walczyć dwoma mieczami (Ninjutsu), wykorzystywać ogień (Hellfire) lub polegać na przyzywanych pomocnikach (Inferno). Na arenach można również wykorzystywać elementy otoczenia, np. odbijać się od nich bądź bronić się za ich pomocą. Nether Realm Studios zadbało również, by oprawa graficzna gry była znacznie lepsza w porównaniu z poprzednią częścią.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5850
Pamięć RAM: 3 GB RAM
Hdd: 25 GB
System: Vista / Win 7 / Win 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.