Proszę czekać...

Minecraft - Starter Collection (XBOX EU)

Minecraft - Starter Collection (XBOX EU)

Dystrybutor: Microsoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 74.99 zł

lub 314.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Minecraft - Starter Collection w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Xbox zarejestrowanym w EU na konsoli Xbox One S/X lub Xbox Series S/X.Starter Collection zawiera wersję podstawową gry Minecraft i dodatki:
- Zestaw Mity greckie,
- Zestaw tekstur plastikowych,
- Zestaw skórek nr 1,
- Zestaw skórek złoczyńców,
- 700 monet Minecoins do wydania na rynku wewnątrz gry!

Odkrywaj nieskończone światy i buduj, co tylko chcesz: od prostych domów po ogromne zamki. Graj w trybie kreatywnym, korzystając z nieograniczonych zasobów, lub wkop się głęboko w trybie przetrwania, aby stworzyć broń i zbroje, które obronią Cię przez niebezpiecznymi mobami.

ROZBUDUJ SWOJĄ GRĘ:

Rynek - Odkryj na rynku najnowsze dzieła społeczności! Pobierz unikalne mapy, skórki i zestawy tekstur autorstwa ulubionych twórców.
Polecenia systemowe - Zmień sposób działania gry: możesz rozdawać przedmioty, przywoływać moby, zmieniać porę dnia i wprowadzać wiele innych zmian.
Dodatki - Jeszcze bardziej spersonalizuj swoją grę dzięki darmowym dodatkom! Jeśli masz zmysł techniczny, możesz modyfikować oparte na danych zachowania w grze, aby tworzyć nowe paczki zasobów.

TRYB WIELOOSOBOWY:

Realms - Graj z maksymalnie 10 znajomymi na różnych platformach, w dowolnym miejscu i czasie na Realms, prywatnym serwerze, który hostujemy dla Ciebie. Skorzystaj z 30-dniowej darmowej wersji próbnej w aplikacji.
Tryb wieloosobowy - Graj z maksymalnie 7 znajomymi z darmowym kontem online Xbox Live.
Serwery - Dołączaj do darmowych, ogromnych serwerów do gry wieloosobowej i graj z tysiącami innych graczy! Odkrywaj wielkie, zarządzone przez społeczność światy, konkuruj w unikalnych minigrach i nawiązuj nowe znajomości w lobby.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.