Proszę czekać...

Middle-earth: Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War

Dystrybutor: Monolith Productions
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 74.99 zł

lub 314.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Śródziemie: Cień Wojny w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W grze Śródziemie: Cień Wojny gracze otrzymają nowy Pierścień Władzy i staną do walki z najpotężniejszymi przeciwnikami, w tym z samym Sauronem i jego Upiorami Pierścienia, w monumentalnej bitwie o Śródziemie. Otwarty świat gry nabierze wiarygodności dzięki rozszerzonemu Systemowi Nemezis, który zdobył wiele nagród. Dynamiczny system zmian znany z pierwszej części ma wpływ teraz na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są przez działania i decyzje gracza, dzięki czemu każdy świat gry będzie unikalny dla każdego gracza.

 

Innowacyjny System Nemezis tworzył unikalne historie dzięki proceduralnie generowanym przeciwnikom, którzy pamiętali każde spotkanie z graczem i byli różnicowani przez osobowość, silne strony oraz słabości. Śródziemie: Cień Wojny rozszerza tę nowość jeszcze bardziej wraz z wprowadzeniem Zwolenników, którzy dostarczą nowych historii o lojalności, zdradzie i zemście. System Nemezis został również ulepszony by stworzyć wyjątkowy i osobisty świat dzięki Fortecom Nemezis, które umożliwią graczom na wykorzystanie różnych strategii do podbicia zmiennych twierdz i stworzyć spersonalizowane światy z unikalnymi armiami Orków.

 

Umiejscowiony pomiędzy wydarzeniami z Hobbita oraz Władcy Pierścieni, Śródziemie: Cień Wojny kontynuuje historię znaną z Cienia Mordoru. Gracze będą mogli zagłębić się w jeszcze bogatszy, spersonalizowany i rozległy świat pełen bohaterów i złoczyńców, ikonicznych miejsc, oryginalnych przeciwników i nowych postaci z nieopowiedzianymi jeszcze historiami.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5-2300, 2.80 GHz
Karta graficzna: AMD HD 7870, 2 GB / NVIDIA GTX 660, 2 GB
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 70 GB
System: Windows 7 SP1

Zaloguj się, żeby dodać opinie.