Proszę czekać...

Middle-earth: Shadow of Mordor - GOTY Edition

Middle-earth: Shadow of Mordor - GOTY Edition

Dystrybutor: Monolith Productions
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Middle-earth: Shadow of Mordor - GOTY Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Śródziemie: Cień Mordoru - Game of the Year Edition zawiera:

  • grę Śródziemie: Cień Mordoru
  • kampanię Świetlisty Władca
  • kampanię Król polowania
  • wszystkie wydane do tej pory runy, skórki, misje klanowe i tryby wyzwań

 

Śródziemie: Cień Mordoru to dynamiczna gra akcji, w której rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Produkcja oferuje możliwość eksploracji uniwersum wykreowanym na potrzeby Władcy Pierścieni.

 

Talion, główny bohater Śródziemie: Cień Mordoru, i jego rodzina zostali zamordowani przez czarnych kapitanów Saurona. Protagonista, jako doświadczony zwiadowca, został jednak wskrzeszony przez tajemniczego awatara i zaplanował zemstę na oprawcach. Podczas swojej wędrówki napotka wymagających przeciwników, charakteryzujących się odmiennym wachlarzem ciosów i unikatowymi zdolnościami. Gra oferuje zręcznościowy i wyjątkowo satysfakcjonujący system walki, pozwalający na zadawanie pojedyncznych ciosów i łączenie ich w rozmaite kombinacje.

 

Na potrzeby gry Śródziemie: Cień Mordoru opracowano unikatowy system Nemesis, który sprawia, że postacie niezależne występujące w opisywanej produkcji są unikatowe. Każda z nich posiada długotrwałą pamięć i odmienną rangę. Im wyższa ranga przeciwnika, tym trudniej będzie go pokonać. Dodatkowo wrogowie mogą zmieniać swoje nastawienie wobec Taliona w trakcie starcia i nawiązywać do poprzednich bitew.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.66GHz Core i5-750 / Phenom II X4 965
Karta graficzna: 1GB GeForce GTX 460 / 1GB Radeon HD 5850
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 25 GB
System: Windows 7 64Bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.