Proszę czekać...

Microsoft Flight Simulator (Windows 10)

Microsoft Flight Simulator (Windows 10)

Dystrybutor: Asobo Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 219.99 zł

lub 923.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Microsoft Flight Simulator 2020 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Microsoft - umożliwia grę na systemach Windows 10.Microsoft Flight Simulator 2020 to nowa generacja jednej z najbardziej lubianych i docenianych serii symulatorów. Lataj szczegółowymi, pięknymi maszynami, od lekkich samolotów po wielkie odrzutowce w niezwykle realistycznym świecie. Stwórz plan lotu i wybierz się gdziekolwiek zechcesz na całym świecie. Ciesz się lotem w noc lub w dzień i w każdych, czasem bardzo trudnych, warunkach pogodowych.

Wzbij się w przestworza i poczuj radość z lotu w symulatorze nowej generacji Microsoft Flight Simulator. Teraz cały świat jest na wyciągnięcie ręki!

- Odkryj świat - Podróżuj po niesamowicie szczegółowym świecie, obejmującym ponad 37 tysięcy lotnisk, 2 miliony miast, 1,5 miliarda budynków, prawdziwe góry, drogi, drzewa, rzeki, zwierzęta, ruch drogowy i nie tylko.
- Zdobądź skrzydła - Doskonal umiejętności pilotażu w różnych samolotach, od lekkich maszyn po komercyjne odrzutowce, dzięki rozgrywce dostosowującej się do twojego poziomu, oferującej interaktywne i jasne wskazówki oraz listy kontrolne.
- Testuj swoje umiejętności - Lataj w dzień i w nocy z pogodą zmieniającą się w czasie rzeczywistym, w tym z dokładną prędkością i kierunkiem wiatru, temperaturą, wilgotnością, deszczem i nasłonecznieniem.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.